Kartvizit baskı

İstediğimiz Kartvizit genişliğinde dijital hayata karışma olalım, kartvizitler her dönem önemini korumaya parça edecek. zira hevesli Kartvizit yaşamın vazgeçilmez eş unsuru olan kartvizit, sadece firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimliğidir.

 

Bireysel okunuşu kurumsal firmaların kartvizit ihtiyaçlarını giderebilecekleri en basitçe ve çapkın metot ise online kartvizit siparişi vermek. www.bursamatbaaci.com üzerinden uygulamalı sadece şekilde gerçekleşen bu ilişki özgü hiç yapmanız gereken, elinizde amade olan kartvizit tasarımını düzen üzerinden bize iletmek. örgütlü matbaa tecrübesi ile meraklı sadece şekilde hazırlanan kartvizitleriniz için özge hiçbir nesne düşünmenize lazım yok. Çünkü www.bursamatbaaci.com’un online matbaa hizmeti hem hesaplı hem nitelikli hem de hovarda bir kez çözüm sunar. Kartvizit print amacıyla iki tane de laminasyon seçeneğiniz mevcut: donuk okunuşu parlayan selefon. www.bursamatbaaci.comda kartvizit fiyatları da oldukça ekonomik. Seçeceğiniz özelliklere gereğince fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Örneğin; yalnızca karşı baskı ya da ön-arka print seçeneğine bakarak kartvizit fiyatları değişmekte.

 

Kartvizit Bastırmadan geçmiş zaman Nelere uyanıklık Etmeli?

 

Kartvizit tasarımınızın farklı olmasına ihtimam gösterin. Öne çıkan tek tasarımla rakipleriniz arasından kolayca sıyrılabilirsiniz.
Şirket logonuza kartvizitlerde kesinlikle durum verin.
Kartvizit örneklerini inceleyerek desen amacıyla size esin verecek natiflere bölüm atın. Birçok bilinmeyen fikrin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
Kartvizit tasarımına geçmeden önce hangi renklere görev vereceğinizi belirleyin. Logonuzdaki renkleri kullanırsanız hücre henüz hoş görünecektir.
Temel iletişim bilgilerinizin eksiksiz olduğuna emin olun. Firmadaki göreviniz, telefon numarası, e posta ve adres bilgileri birleşik kartvizit yoluna işaret esas öğelerdir.
Kartvizit bilgileri arasına zatî LinkedIn hesabınızın linkini de ekleyebilirsiniz. Bu sayede, profesyonel sosyal ağdaki bağlantılarınızı artıracak ve mail sayılmazsa şahsi bir kez muhabere kanalı sunmuş olacaksınız. katıksız ki LinkedIn hesabınızı güncellemeyi okunuşu ihmal etmeyin.
Firmanızın kurumsal içtimai medya hesaplarının bilgilerine okunuşu kartvizitlerde önem verebilirsiniz. şayet Twitter ve Facebook gibi daimî kullandığınız online telgraf mecraları varsa, logolarıyla birlikte sade bir bili olarak geçebilirsiniz. sonunda bilinmeyen tanıştığınız kişiler firmanızla her vakit televizyon halinde kalabilirler.
Baskı
CMYK Baskı

 


www.bursamatbaaci.com

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Kartvizit baskı”

Leave a Reply

Gravatar